Produkte > EATON ELECTRONICS > HFW1V2213H150K
HFW1V2213H150K
HFW1V2213H150K Eaton Electronics
Eaton_10202023_hfw1v22xxh-high-current-flat-wire-power-inductor-elx1331-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD Flat Wire IND, 22*22*18mm, 15uH, 15.3A, 3.9m?, 3Pads, SMT
auf Bestellung 318 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HFW1V2213H150K Eaton Electronics
Description: IND HC 15UH 15.3A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 15.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 3-SMD, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 22 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HFW1V2213H150K HFW1V2213H150K Hersteller : Bussmann / Eaton Eaton_10202023_hfw1v22xxh_high_current_flat_wire_p-3359213.pdf Power Inductors - SMD Flat Wire IND, 22*22*18mm, 15uH, 15.3A, 3.9m?, 3Pads, SMT
auf Bestellung 318 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
HFW1V2213H150K HFW1V2213H150K Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-hfw1v22xxh-high-current-flat-wire-power-inductor-elx1331-en.pdf Description: IND HC 15UH 15.3A SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 15.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3-SMD
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 22 A