Produkte > L-COM > HG5158DP-13U
HG5158DP-13U
HG5158DP-13U L-Com
ds_HG5158DP_13U.pdf
Hersteller: L-Com
Antennas ANTOMNI 5.1-5.8GHz 13dBi
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HG5158DP-13U L-Com
Description: ANTOMNI 5.1-5.8GHZ 13DBI, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11a/n, Wi-Fi, WiMax, WLAN, Gain: 13dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 23.600" (599.44mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11a/n, Wi-Fi, WiMax, WLAN
Gain: 13dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 23.600" (599.44mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W