Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S120F006-3014-24 WW WHITE PCB IP20
HH-S120F006-3014-24 WW WHITE PCB IP20
HH-S120F006-3014-24 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S120F006W24-3014 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3014; LED/m: 120; 6mm; IP20; 7.6W/m
Conform to the norm: UL
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
Light source features: side light emission; white PCB
LED colour: white warm
LEDs' features: without cover
Width: 6mm
Cutting length: 50mm
Number of pins: 2
Maximum power per meter: 7.6W/m
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 120
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 600lm/m
Colour temperature: 3000K
Case - mm: 3014
Version: angular
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S120F006-3014-24 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3014; LED/m: 120; 6mm; IP20; 7.6W/m, Conform to the norm: UL, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, Light source features: side light emission; white PCB, LED colour: white warm, LEDs' features: without cover, Width: 6mm, Cutting length: 50mm, Number of pins: 2, Maximum power per meter: 7.6W/m, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 120, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 600lm/m, Colour temperature: 3000K, Case - mm: 3014, Version: angular.