Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S120F010-2835CW-24 WHITE PCB IP65A
HH-S120F010-2835CW-24 WHITE PCB IP65A
HH-S120F010-2835CW-24 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-50KTI-2835GWNA.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Maximum power per meter: 24W/m
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 5000K
Mounting: SMD
LEDs' features: in gel
Luminosity: 2400lm/m
Cutting length: 50mm
Case - inch: 1114
Min. colour rendering index: 80
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S120F010-2835CW-24 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Maximum power per meter: 24W/m, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 5000K, Mounting: SMD, LEDs' features: in gel, Luminosity: 2400lm/m, Cutting length: 50mm, Case - inch: 1114, Min. colour rendering index: 80.