Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S120F010-2835WW-24 WHITE PCB IP20
HH-S120F010-2835WW-24 WHITE PCB IP20
HH-S120F010-2835WW-24 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-30KTI-2835GWAA.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 24W/m
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 2400lm/m
Cutting length: 50mm
Conform to the norm: UL
Case - inch: 1114
Min. colour rendering index: 80
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S120F010-2835WW-24 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 24W/m, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 2400lm/m, Cutting length: 50mm, Conform to the norm: UL, Case - inch: 1114, Min. colour rendering index: 80.