Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S168F005-2835-24 CW WHITE PCB IP65A
HH-S168F005-2835-24 CW WHITE PCB IP65A
HH-S168F005-2835-24 CW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S168F005W24-2835 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 168; 5mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 168
Width: 5mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Maximum power per meter: 8W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 5000K
Mounting: SMD
LEDs' features: in gel
Luminosity: 640lm/m
Cutting length: 41.7mm
Conform to the norm: UL
Case - inch: 1114
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S168F005-2835-24 CW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 168; 5mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 168, Width: 5mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 5000K, Mounting: SMD, LEDs' features: in gel, Luminosity: 640lm/m, Cutting length: 41.7mm, Conform to the norm: UL, Case - inch: 1114.