Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S168F005-2835-24 WW WHITE PCB IP65A
HH-S168F005-2835-24 WW WHITE PCB IP65A
HH-S168F005-2835-24 WW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S168F005W24-2835 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 168; 5mm; white PCB
Conform to the norm: UL
Mounting: SMD
Light source features: white PCB
LED colour: white warm
Width: 5mm
Cutting length: 41.7mm
Maximum power per meter: 8W/m
Operating voltage: 24V DC
Min. colour rendering index: 80
LED per meter amount: 168
Luminosity: 640lm/m
Colour temperature: 3000K
Case - inch: 1114
Case - mm: 2835
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S168F005-2835-24 WW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 168; 5mm; white PCB, Conform to the norm: UL, Mounting: SMD, Light source features: white PCB, LED colour: white warm, Width: 5mm, Cutting length: 41.7mm, Maximum power per meter: 8W/m, Operating voltage: 24V DC, Min. colour rendering index: 80, LED per meter amount: 168, Luminosity: 640lm/m, Colour temperature: 3000K, Case - inch: 1114, Case - mm: 2835, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape.