Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S240F010-3528-24 CW WHITE PCB IP65A
HH-S240F010-3528-24 CW WHITE PCB IP65A
HH-S240F010-3528-24 CW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S240F010W24-3528 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 3528; LED/m: 240; 10mm; white PCB
LED colour: white cold
Mounting: SMD
Case - mm: 3528
Colour temperature: 5000K
Operating voltage: 24V DC
Conform to the norm: UL
Width: 10mm
Cutting length: 25mm
Maximum power per meter: 16W/m
LED per meter amount: 240
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 1120lm/m
Light source features: white PCB
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S240F010-3528-24 CW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 3528; LED/m: 240; 10mm; white PCB, LED colour: white cold, Mounting: SMD, Case - mm: 3528, Colour temperature: 5000K, Operating voltage: 24V DC, Conform to the norm: UL, Width: 10mm, Cutting length: 25mm, Maximum power per meter: 16W/m, LED per meter amount: 240, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 1120lm/m, Light source features: white PCB, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape.