Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S240F012-2835-12 NW WHITE PCB IP65A
HH-S240F012-2835-12 NW WHITE PCB IP65A
HH-S240F012-2835-12 NW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S240F012W12-2835 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 2835; LED/m: 240; 12mm; IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 240
Width: 12mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Maximum power per meter: 25W/m
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 4000K
Mounting: SMD
LEDs' features: in gel
Luminosity: 2250lm/m
Cutting length: 12.5mm
Conform to the norm: UL
Case - inch: 1114
Min. colour rendering index: 80
auf Bestellung 109 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S240F012-2835-12 NW WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 2835; LED/m: 240; 12mm; IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 240, Width: 12mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Maximum power per meter: 25W/m, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 4000K, Mounting: SMD, LEDs' features: in gel, Luminosity: 2250lm/m, Cutting length: 12.5mm, Conform to the norm: UL, Case - inch: 1114, Min. colour rendering index: 80.