Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S280F010-2216-24 NW WHITE PCB IP20
HH-S280F010-2216-24 NW WHITE PCB IP20
HH-S280F010-2216-24 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S280F010W24-2216 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 2216; LED/m: 280; 10mm; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
Case - mm: 2216
LED per meter amount: 280
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 16W/m
Min. colour rendering index: 90
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 4000K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1440lm/m
Conform to the norm: UL
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S280F010-2216-24 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 2216; LED/m: 280; 10mm; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, Case - mm: 2216, LED per meter amount: 280, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 16W/m, Min. colour rendering index: 90, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 4000K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1440lm/m, Conform to the norm: UL.