Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F008-315-12 CW WHITE PCB IP20
HH-S60F008-315-12 CW WHITE PCB IP20
HH-S60F008-315-12 CW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F008-315.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; LED/m: 60; 8mm; IP20; 4.8W/m; CRImin: 80; 12VDC
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
Light source features: side light emission; white PCB
LED colour: white cold
LEDs' features: without cover
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 4.8W/m
Operating voltage: 12V DC
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 240lm/m
Colour temperature: 5000K
Version: angular
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F008-315-12 CW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; LED/m: 60; 8mm; IP20; 4.8W/m; CRImin: 80; 12VDC, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, Light source features: side light emission; white PCB, LED colour: white cold, LEDs' features: without cover, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 4.8W/m, Operating voltage: 12V DC, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 240lm/m, Colour temperature: 5000K, Version: angular.