Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F008-3528-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S60F008-3528-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S60F008-3528-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F008-3528.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3528; LED/m: 60; 8mm; white PCB
LED colour: white warm
Mounting: SMD
Case - mm: 3528
Colour temperature: 3000K
Operating voltage: 12V DC
Conform to the norm: UL
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 4.8W/m
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 360lm/m
Light source features: white PCB
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F008-3528-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3528; LED/m: 60; 8mm; white PCB, LED colour: white warm, Mounting: SMD, Case - mm: 3528, Colour temperature: 3000K, Operating voltage: 12V DC, Conform to the norm: UL, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 4.8W/m, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 360lm/m, Light source features: white PCB, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape.