Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F010-2835-12 CW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-2835-12 CW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-2835-12 CW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F010-2835.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 60; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 60
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 12W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 5000K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1082lm/m
Cutting length: 50mm
Conform to the norm: UL
Case - inch: 1114
auf Bestellung 119 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F010-2835-12 CW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 60; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 60, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 12W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 5000K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1082lm/m, Cutting length: 50mm, Conform to the norm: UL, Case - inch: 1114.