Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F010-5050-12 GREEN WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5050-12 GREEN WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5050-12 GREEN WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F010-5050 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; green; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 50mm
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 14.4W/m
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 960lm/m
Case - mm: 5050
LED colour: green
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F010-5050-12 GREEN WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; green; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 50mm, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 14.4W/m, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 960lm/m, Case - mm: 5050, LED colour: green.