Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F010-5050-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5050-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5050-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F010-5050 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 5050
LED per meter amount: 60
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 14.4W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 12V DC
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 960lm/m
Cutting length: 50mm
Conform to the norm: UL
Colour temperature: 3000K
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F010-5050-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 5050, LED per meter amount: 60, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 14.4W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 12V DC, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 960lm/m, Cutting length: 50mm, Conform to the norm: UL, Colour temperature: 3000K.