Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F010-5630-12 NW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5630-12 NW WHITE PCB IP20
HH-S60F010-5630-12 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
hh-s60f010w12-5630.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 10mm; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
Width: 10mm
Case - mm: 5630
Min. colour rendering index: 80
Colour temperature: 4000K
Operating voltage: 12V DC
Cutting length: 50mm
Number of pins: 2
Maximum power per meter: 18W/m
LED per meter amount: 60
Luminosity: 1800lm/m
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F010-5630-12 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 10mm; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, Width: 10mm, Case - mm: 5630, Min. colour rendering index: 80, Colour temperature: 4000K, Operating voltage: 12V DC, Cutting length: 50mm, Number of pins: 2, Maximum power per meter: 18W/m, LED per meter amount: 60, Luminosity: 1800lm/m, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB.