Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP20
HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP20
HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F012-5630.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 12mm; IP20
Mounting: SMD
Type of optoelectronic module: LED tape
Conform to the norm: UL
LED colour: white neutral
Light source features: white PCB
LEDs' features: without cover
Width: 12mm
Cutting length: 100mm
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 1980lm/m
Colour temperature: 4000K
Maximum power per meter: 24W/m
Case - mm: 5630
IP rating: IP20
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 12mm; IP20, Mounting: SMD, Type of optoelectronic module: LED tape, Conform to the norm: UL, LED colour: white neutral, Light source features: white PCB, LEDs' features: without cover, Width: 12mm, Cutting length: 100mm, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 1980lm/m, Colour temperature: 4000K, Maximum power per meter: 24W/m, Case - mm: 5630, IP rating: IP20.