Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP65
HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP65
HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S60F012-5630.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 12mm; IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
Width: 12mm
Case - mm: 5630
Min. colour rendering index: 80
Colour temperature: 4000K
Operating voltage: 24V DC
Cutting length: 100mm
Maximum power per meter: 24W/m
LED per meter amount: 60
Luminosity: 1980lm/m
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S60F012-5630-24 NW WHITE PCB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5630; LED/m: 60; 12mm; IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, Width: 12mm, Case - mm: 5630, Min. colour rendering index: 80, Colour temperature: 4000K, Operating voltage: 24V DC, Cutting length: 100mm, Maximum power per meter: 24W/m, LED per meter amount: 60, Luminosity: 1980lm/m, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB.