Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S96F008-2835-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S96F008-2835-12 WW WHITE PCB IP20
HH-S96F008-2835-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S96F008W12-2835.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 96; 8mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 96
Width: 8mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 15W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1260lm/m
Cutting length: 31.25mm
Conform to the norm: UL
Case - inch: 1114
auf Bestellung 149 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S96F008-2835-12 WW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 96; 8mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 96, Width: 8mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 15W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1260lm/m, Cutting length: 31.25mm, Conform to the norm: UL, Case - inch: 1114.