Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-S96F008-2835-12 YELLOW WHITE PCB IP20
HH-S96F008-2835-12 YELLOW WHITE PCB IP20
HH-S96F008-2835-12 YELLOW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-S96F008W12-2835.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; yellow; Case (mm): 2835; LED/m: 96; 8mm; white PCB; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: yellow
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 96
Width: 8mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 15W/m
Operating voltage: 12V DC
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1260lm/m
Cutting length: 31.25mm
Case - inch: 1114
Conform to the norm: UL
Min. colour rendering index: 80
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-S96F008-2835-12 YELLOW WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; yellow; Case (mm): 2835; LED/m: 96; 8mm; white PCB; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: yellow, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 96, Width: 8mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 15W/m, Operating voltage: 12V DC, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1260lm/m, Cutting length: 31.25mm, Case - inch: 1114, Conform to the norm: UL, Min. colour rendering index: 80.