Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SCW528F010W12-COB IP20
HH-SCW528F010W12-COB IP20
HH-SCW528F010W12-COB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white cold; LED/m: 528; 10mm; IP20; 10W/m; CRImin: 80
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: white cold
LED per meter amount: 528
Width: 10mm
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 10W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 12V DC
Version: bendable
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Cutting length: 22.73mm
Conform to the norm: UL
Colour temperature: 5000K
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SCW528F010W12-COB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white cold; LED/m: 528; 10mm; IP20; 10W/m; CRImin: 80, Type of optoelectronic module: COB LED tape, LED colour: white cold, LED per meter amount: 528, Width: 10mm, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 10W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 12V DC, Version: bendable, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Cutting length: 22.73mm, Conform to the norm: UL, Colour temperature: 5000K.