Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SNW320F208W12-COB-R
HH-SNW320F208W12-COB-R
HH-SNW320F208W12-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
HH-30KG-320FNB-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 320; 8mm; IP65; 8W/m; CRImin: 90
Version: bendable
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP65
Mounting: SMD
LED colour: white neutral
Width: 8mm
Cutting length: 25mm
Maximum power per meter: 8W/m
Operating voltage: 12V DC
Min. colour rendering index: 90
LED per meter amount: 320
Luminosity: 760lm/m
Colour temperature: 4000K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 40 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SNW320F208W12-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 320; 8mm; IP65; 8W/m; CRImin: 90, Version: bendable, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP65, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Width: 8mm, Cutting length: 25mm, Maximum power per meter: 8W/m, Operating voltage: 12V DC, Min. colour rendering index: 90, LED per meter amount: 320, Luminosity: 760lm/m, Colour temperature: 4000K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.