Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SNW480F008W12-COB-R
HH-SNW480F008W12-COB-R
HH-SNW480F008W12-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
HH-30KG-480FNB-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 480; 8mm; IP20; 10W/m; 12VDC
Version: bendable
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Mounting: SMD
LED colour: white neutral
Width: 8mm
Cutting length: 25mm
Maximum power per meter: 10W/m
Operating voltage: 12V DC
Min. colour rendering index: 90
LED per meter amount: 480
Luminosity: 950lm/m
Colour temperature: 4000K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 360 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SNW480F008W12-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 480; 8mm; IP20; 10W/m; 12VDC, Version: bendable, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Width: 8mm, Cutting length: 25mm, Maximum power per meter: 10W/m, Operating voltage: 12V DC, Min. colour rendering index: 90, LED per meter amount: 480, Luminosity: 950lm/m, Colour temperature: 4000K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.