Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SNW480F208W24-COB-R
HH-SNW480F208W24-COB-R
HH-SNW480F208W24-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
HH-30KG-480GNB-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 480; 8mm; IP65; 10W/m; 24VDC
Version: bendable
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP65
Mounting: SMD
LED colour: white neutral
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 10W/m
Operating voltage: 24V DC
Min. colour rendering index: 90
LED per meter amount: 480
Luminosity: 950lm/m
Colour temperature: 4000K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 175 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SNW480F208W24-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 480; 8mm; IP65; 10W/m; 24VDC, Version: bendable, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP65, Mounting: SMD, LED colour: white neutral, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 10W/m, Operating voltage: 24V DC, Min. colour rendering index: 90, LED per meter amount: 480, Luminosity: 950lm/m, Colour temperature: 4000K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.