Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SNW528F210W12-COB IP65
HH-SNW528F210W12-COB IP65
HH-SNW528F210W12-COB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 528; 10mm; IP65; 10W/m; 12VDC
LED colour: white neutral
Colour temperature: 4000K
Operating voltage: 12V DC
Width: 10mm
Version: bendable
Cutting length: 22.73mm
Maximum power per meter: 10W/m
Mounting: SMD
Min. colour rendering index: 80
IP rating: IP65
LED per meter amount: 528
LEDs' features: in jacket
Conform to the norm: UL
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SNW528F210W12-COB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 528; 10mm; IP65; 10W/m; 12VDC, LED colour: white neutral, Colour temperature: 4000K, Operating voltage: 12V DC, Width: 10mm, Version: bendable, Cutting length: 22.73mm, Maximum power per meter: 10W/m, Mounting: SMD, Min. colour rendering index: 80, IP rating: IP65, LED per meter amount: 528, LEDs' features: in jacket, Conform to the norm: UL, Type of optoelectronic module: COB LED tape.