Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SR528F010W12-COB IP20
HH-SR528F010W12-COB IP20
HH-SR528F010W12-COB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
COB Strip Specification.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; red; LED/m: 528; 10mm; IP20; 10W/m; CRImin: 80; 12VDC
Mounting: SMD
IP rating: IP20
LED colour: red
Conform to the norm: UL
LEDs' features: without cover
Width: 10mm
Cutting length: 22.73mm
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 10W/m
Min. colour rendering index: 80
LED per meter amount: 528
Version: bendable
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SR528F010W12-COB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; red; LED/m: 528; 10mm; IP20; 10W/m; CRImin: 80; 12VDC, Mounting: SMD, IP rating: IP20, LED colour: red, Conform to the norm: UL, LEDs' features: without cover, Width: 10mm, Cutting length: 22.73mm, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 10W/m, Min. colour rendering index: 80, LED per meter amount: 528, Version: bendable, Type of optoelectronic module: COB LED tape.