Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB30F010-3535-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB30F010-3535-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB30F010-3535-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB30F010W12-3535.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 3535; LED/m: 30; 10mm; white PCB; IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: RGB
Case - mm: 3535
LED per meter amount: 30
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Maximum power per meter: 6W/m
Operating voltage: 12V DC
Mounting: SMD
Cutting length: 100mm
Luminosity of blue colour: 540...600lm/m
Luminosity of red colour: 540...600lm/m
Luminosity of green colour: 540...600lm/m
LEDs' features: in gel
Conform to the norm: UL
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB30F010-3535-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 3535; LED/m: 30; 10mm; white PCB; IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGB, Case - mm: 3535, LED per meter amount: 30, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Maximum power per meter: 6W/m, Operating voltage: 12V DC, Mounting: SMD, Cutting length: 100mm, Luminosity of blue colour: 540...600lm/m, Luminosity of red colour: 540...600lm/m, Luminosity of green colour: 540...600lm/m, LEDs' features: in gel, Conform to the norm: UL.