Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB30F010-5050-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB30F010-5050-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB30F010-5050-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB30F010W12-5050.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 30; 10mm; white PCB; IP65
IP rating: IP65
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 100mm
Maximum power per meter: 7.2W/m
Operating voltage: 12V DC
LED per meter amount: 30
Case - mm: 5050
Luminosity of blue colour: 300lm/m
Luminosity of green colour: 300lm/m
Luminosity of red colour: 300lm/m
Mounting: SMD
LEDs' features: in gel
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: RGB
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB30F010-5050-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 30; 10mm; white PCB; IP65, IP rating: IP65, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 100mm, Maximum power per meter: 7.2W/m, Operating voltage: 12V DC, LED per meter amount: 30, Case - mm: 5050, Luminosity of blue colour: 300lm/m, Luminosity of green colour: 300lm/m, Luminosity of red colour: 300lm/m, Mounting: SMD, LEDs' features: in gel, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGB.