Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP20
HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP20
HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB48F010W12-5050 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 10mm; white PCB; IP20
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case - mm: 5050
Cutting length: 62.5mm
Width: 10mm
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 9W/m
LED per meter amount: 48
Luminosity of blue colour: 864...960lm/m
Luminosity of red colour: 864...960lm/m
Luminosity of green colour: 864...960lm/m
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 10mm; white PCB; IP20, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Case - mm: 5050, Cutting length: 62.5mm, Width: 10mm, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 9W/m, LED per meter amount: 48, Luminosity of blue colour: 864...960lm/m, Luminosity of red colour: 864...960lm/m, Luminosity of green colour: 864...960lm/m, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB.