Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB48F010W12-5050 (1).pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 10mm; white PCB; IP65
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 62.5mm
Operating voltage: 12V DC
Luminosity of blue colour: 864...960lm/m
Maximum power per meter: 9W/m
Luminosity of red colour: 864...960lm/m
Luminosity of green colour: 864...960lm/m
LED per meter amount: 48
Case - mm: 5050
LED colour: RGB
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB48F010-5050-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 10mm; white PCB; IP65, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 62.5mm, Operating voltage: 12V DC, Luminosity of blue colour: 864...960lm/m, Maximum power per meter: 9W/m, Luminosity of red colour: 864...960lm/m, Luminosity of green colour: 864...960lm/m, LED per meter amount: 48, Case - mm: 5050, LED colour: RGB.