Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB60F010-3535-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB60F010-3535-12 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB60F010-3535-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB60F010W12-3535.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 3535; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP65
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 50mm
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 12W/m
LED per meter amount: 60
Luminosity of blue colour: 1080...1200lm/m
Luminosity of red colour: 1080...1200lm/m
Luminosity of green colour: 1080...1200lm/m
Case - mm: 3535
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB60F010-3535-12 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 3535; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP65, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 50mm, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 12W/m, LED per meter amount: 60, Luminosity of blue colour: 1080...1200lm/m, Luminosity of red colour: 1080...1200lm/m, Luminosity of green colour: 1080...1200lm/m, Case - mm: 3535.