Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB60F010W12-5050 WHITE PCB IP20
HH-SRGB60F010W12-5050 WHITE PCB IP20
HH-SRGB60F010W12-5050 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SRGB60F010WXX-5050 Datasheet.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case - mm: 5050
Cutting length: 50mm
Width: 10mm
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 14.4W/m
LED per meter amount: 60
Luminosity of blue colour: 52.8lm/m
Luminosity of red colour: 112.8lm/m
Luminosity of green colour: 292.8lm/m
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Light source features: white PCB
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB60F010W12-5050 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Case - mm: 5050, Cutting length: 50mm, Width: 10mm, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 14.4W/m, LED per meter amount: 60, Luminosity of blue colour: 52.8lm/m, Luminosity of red colour: 112.8lm/m, Luminosity of green colour: 292.8lm/m, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Light source features: white PCB.