Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB60F010W24-5050M
HH-SRGB60F010W24-5050M
HH-SRGB60F010W24-5050M WISVA OPTOELECTRONICS
HH-RGBGI-5050GNDMX.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; 24VDC
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case - mm: 5050
Cutting length: 100mm
Width: 10mm
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 60
Type of optoelectronic module: LED tape
Light source features: white PCB
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB60F010W24-5050M WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; 24VDC, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Case - mm: 5050, Cutting length: 100mm, Width: 10mm, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 60, Type of optoelectronic module: LED tape, Light source features: white PCB.