Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB60F110W24-5050 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB60F110W24-5050 WHITE PCB IP65A
HH-SRGB60F110W24-5050 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
HH-RGBGI-5050GWA.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP65
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Case - mm: 5050
Cutting length: 100mm
Width: 10mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 14.4W/m
LED per meter amount: 60
Luminosity of blue colour: 700lm/m
Luminosity of red colour: 700lm/m
Luminosity of green colour: 700lm/m
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
Conform to the norm: UL
Light source features: white PCB
auf Bestellung 185 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB60F110W24-5050 WHITE PCB IP65A WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP65, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Case - mm: 5050, Cutting length: 100mm, Width: 10mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 14.4W/m, LED per meter amount: 60, Luminosity of blue colour: 700lm/m, Luminosity of red colour: 700lm/m, Luminosity of green colour: 700lm/m, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, Conform to the norm: UL, Light source features: white PCB.