Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGB840F010W24-COB
HH-SRGB840F010W24-COB
HH-SRGB840F010W24-COB WISVA OPTOELECTRONICS
HH-RGB-840FN-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; RGB; LED/m: 840; 10mm; IP20; 15W/m; CRImin: 90; 24VDC
IP rating: IP20
LEDs' features: without cover
LED colour: RGB
Mounting: SMD
Width: 10mm
Cutting length: 50mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 15W/m
LED per meter amount: 840
Luminosity: 75...465lm/m
Min. colour rendering index: 90
Version: bendable
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGB840F010W24-COB WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; RGB; LED/m: 840; 10mm; IP20; 15W/m; CRImin: 90; 24VDC, IP rating: IP20, LEDs' features: without cover, LED colour: RGB, Mounting: SMD, Width: 10mm, Cutting length: 50mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 15W/m, LED per meter amount: 840, Luminosity: 75...465lm/m, Min. colour rendering index: 90, Version: bendable, Type of optoelectronic module: COB LED tape.