Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SRGBW96F012-5050-24 WHITE PCB IP20
HH-SRGBW96F012-5050-24 WHITE PCB IP20
HH-SRGBW96F012-5050-24 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-RGBWOK-5050GWNA.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 96; 12mm; white PCB; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: RGBW
LED per meter amount: 96
Width: 12mm
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 23W/m
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 5000K
Mounting: SMD
Cutting length: 125mm
Luminosity of red colour: 1728lm/m
Luminosity of blue colour: 1728lm/m
Luminosity of green colour: 1728lm/m
Case - mm: 5050
Light source features: white PCB
LEDs' features: without cover
auf Bestellung 156 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SRGBW96F012-5050-24 WHITE PCB IP20 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 96; 12mm; white PCB; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGBW, LED per meter amount: 96, Width: 12mm, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 23W/m, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 5000K, Mounting: SMD, Cutting length: 125mm, Luminosity of red colour: 1728lm/m, Luminosity of blue colour: 1728lm/m, Luminosity of green colour: 1728lm/m, Case - mm: 5050, Light source features: white PCB, LEDs' features: without cover.