Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SW320F008W24-COB-R
HH-SW320F008W24-COB-R
HH-SW320F008W24-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
HH-30KG-320GNB-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white cold; LED/m: 320; 8mm; IP20; 8W/m; CRImin: 90
Version: bendable
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Mounting: SMD
LED colour: white cold
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 8W/m
Operating voltage: 24V DC
Min. colour rendering index: 90
LED per meter amount: 320
Luminosity: 800lm/m
Colour temperature: 6500K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SW320F008W24-COB-R WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white cold; LED/m: 320; 8mm; IP20; 8W/m; CRImin: 90, Version: bendable, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Mounting: SMD, LED colour: white cold, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 8W/m, Operating voltage: 24V DC, Min. colour rendering index: 90, LED per meter amount: 320, Luminosity: 800lm/m, Colour temperature: 6500K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.