Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWW320F210W24-COB IP65
HH-SWW320F210W24-COB IP65
HH-SWW320F210W24-COB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
COB Strip Specification.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP65; 8W/m; CRImin: 80
Version: bendable
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP65
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
LED colour: white warm
Width: 8mm
Cutting length: 100mm
Maximum power per meter: 8W/m
Operating voltage: 24V DC
Min. colour rendering index: 80
LED per meter amount: 320
Luminosity: 800lm/m
Colour temperature: 3000K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWW320F210W24-COB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP65; 8W/m; CRImin: 80, Version: bendable, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP65, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, LED colour: white warm, Width: 8mm, Cutting length: 100mm, Maximum power per meter: 8W/m, Operating voltage: 24V DC, Min. colour rendering index: 80, LED per meter amount: 320, Luminosity: 800lm/m, Colour temperature: 3000K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.