Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW120F008W24-2835-CCT
HH-SWWW120F008W24-2835-CCT
HH-SWWW120F008W24-2835-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
9. B120208-CCT-2in1.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm/cold white; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm/cold white
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 8mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 8W/m
Operating voltage: 24V DC
Mounting: SMD
Number of pins: 3
Cutting length: 50mm
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 840lm/m
Colour temperature: 2700-6500K
Case - inch: 1114
Version: Tunable White
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW120F008W24-2835-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm/cold white; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 8mm, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm/cold white, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 8mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 8W/m, Operating voltage: 24V DC, Mounting: SMD, Number of pins: 3, Cutting length: 50mm, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 840lm/m, Colour temperature: 2700-6500K, Case - inch: 1114, Version: Tunable White.