Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW240F010W24-2216-CCT
HH-SWWW240F010W24-2216-CCT
HH-SWWW240F010W24-2216-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
20. HH-SWWW240F010W24-2216.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm/cold white; Case (mm): 2216; LED/m: 240; 10mm
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm/cold white
Case - mm: 2216
LED per meter amount: 240
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 9.6W/m
Operating voltage: 24V DC
Mounting: SMD
Number of pins: 3
Cutting length: 50mm
Min. colour rendering index: 90
Luminosity: 768lm/m
Colour temperature: 2700-6500K
Version: Tunable White
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW240F010W24-2216-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm/cold white; Case (mm): 2216; LED/m: 240; 10mm, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm/cold white, Case - mm: 2216, LED per meter amount: 240, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 9.6W/m, Operating voltage: 24V DC, Mounting: SMD, Number of pins: 3, Cutting length: 50mm, Min. colour rendering index: 90, Luminosity: 768lm/m, Colour temperature: 2700-6500K, Version: Tunable White.