Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW560F010W24-COB-D2W
HH-SWWW560F010W24-COB-D2W
HH-SWWW560F010W24-COB-D2W WISVA OPTOELECTRONICS
2. HH-SWWW560F010W24-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 560; 10mm; white PCB
LED colour: white warm/cold white
Colour temperature: 2700-6500K
Operating voltage: 24V DC
Width: 10mm
Version: Tunable White
Cutting length: 50mm
Number of pins: 2
Maximum power per meter: 12W/m
Luminosity: 960lm/m
Min. colour rendering index: 80
IP rating: IP20
LED per meter amount: 560
LEDs' features: Dim to Warm
Type of optoelectronic module: COB LED tape
Light source features: white PCB
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW560F010W24-COB-D2W WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 560; 10mm; white PCB, LED colour: white warm/cold white, Colour temperature: 2700-6500K, Operating voltage: 24V DC, Width: 10mm, Version: Tunable White, Cutting length: 50mm, Number of pins: 2, Maximum power per meter: 12W/m, Luminosity: 960lm/m, Min. colour rendering index: 80, IP rating: IP20, LED per meter amount: 560, LEDs' features: Dim to Warm, Type of optoelectronic module: COB LED tape, Light source features: white PCB.