Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW560F010W24-COB
HH-SWWW560F010W24-COB
HH-SWWW560F010W24-COB WISVA OPTOELECTRONICS
HH-3065K-560FN-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 560; 10mm; IP20; 8W/m
LED colour: white warm/cold white
Colour temperature: 3000/6500K
Operating voltage: 24V DC
Width: 10mm
Version: bendable; Tunable White
Cutting length: 50mm
Maximum power per meter: 8W/m
Mounting: SMD
Luminosity: 80...105lm/m
Min. colour rendering index: 80
IP rating: IP20
LED per meter amount: 560
LEDs' features: without cover
Type of optoelectronic module: COB LED tape
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW560F010W24-COB WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 560; 10mm; IP20; 8W/m, LED colour: white warm/cold white, Colour temperature: 3000/6500K, Operating voltage: 24V DC, Width: 10mm, Version: bendable; Tunable White, Cutting length: 50mm, Maximum power per meter: 8W/m, Mounting: SMD, Luminosity: 80...105lm/m, Min. colour rendering index: 80, IP rating: IP20, LED per meter amount: 560, LEDs' features: without cover, Type of optoelectronic module: COB LED tape.