Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW60F010W24-3527-CCT
HH-SWWW60F010W24-3527-CCT
HH-SWWW60F010W24-3527-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
16-17. HH-SWWW60F010WXX-3527-CCT.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm/cold white; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20
Mounting: SMD
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 100mm
Operating voltage: 24V DC
Number of pins: 3
Maximum power per meter: 6W/m
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 90
Luminosity: 480lm/m
Colour temperature: 2700-6500K
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW60F010W24-3527-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm/cold white; LED/m: 60; 10mm; white PCB; IP20, Mounting: SMD, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm/cold white, Version: Tunable White, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 100mm, Operating voltage: 24V DC, Number of pins: 3, Maximum power per meter: 6W/m, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 90, Luminosity: 480lm/m, Colour temperature: 2700-6500K.