Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW612F010W12-COB-CCT
HH-SWWW612F010W12-COB-CCT
HH-SWWW612F010W12-COB-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
4. HH-SWWW612F010W12-COB.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 612; 10mm; white PCB
LED colour: white warm/cold white
Colour temperature: 2700-6500K
Operating voltage: 12V DC
Width: 10mm
Version: Tunable White
Cutting length: 29.41mm
Number of pins: 3
Maximum power per meter: 8W/m
Luminosity: 720lm/m
Min. colour rendering index: 90
IP rating: IP20
LED per meter amount: 612
Type of optoelectronic module: COB LED tape
Light source features: white PCB
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW612F010W12-COB-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 612; 10mm; white PCB, LED colour: white warm/cold white, Colour temperature: 2700-6500K, Operating voltage: 12V DC, Width: 10mm, Version: Tunable White, Cutting length: 29.41mm, Number of pins: 3, Maximum power per meter: 8W/m, Luminosity: 720lm/m, Min. colour rendering index: 90, IP rating: IP20, LED per meter amount: 612, Type of optoelectronic module: COB LED tape, Light source features: white PCB.