Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SWWW640F010W24-COB-CCTN0COB640210-CCT
HH-SWWW640F010W24-COB-CCTN0COB640210-CCT
HH-SWWW640F010W24-COB-CCTN0COB640210-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
6. HH-SWWW640F010W24CCT-COBBW-0302.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 640; 10mm; white PCB
LED colour: white warm/cold white
Colour temperature: 2700-6500K
Operating voltage: 24V DC
Width: 10mm
Version: Tunable White
Cutting length: 50mm
Number of pins: 3
Maximum power per meter: 8W/m
Luminosity: 624lm/m
Min. colour rendering index: 90
IP rating: IP20
LED per meter amount: 640
Type of optoelectronic module: COB LED tape
Light source features: white PCB
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SWWW640F010W24-COB-CCTN0COB640210-CCT WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm/cold white; LED/m: 640; 10mm; white PCB, LED colour: white warm/cold white, Colour temperature: 2700-6500K, Operating voltage: 24V DC, Width: 10mm, Version: Tunable White, Cutting length: 50mm, Number of pins: 3, Maximum power per meter: 8W/m, Luminosity: 624lm/m, Min. colour rendering index: 90, IP rating: IP20, LED per meter amount: 640, Type of optoelectronic module: COB LED tape, Light source features: white PCB.