Produkte > WISVA OPTOELECTRONICS > HH-SX180F010W24 -2835 CW WHITE PCB IP65
HH-SX180F010W24 -2835 CW WHITE PCB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
HH-SX180F010W24-2835.pdf
Hersteller: WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 180; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 180
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Maximum power per meter: 8W/m
Min. colour rendering index: 80
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 5000K
Mounting: SMD
LEDs' features: in jacket
Luminosity: 1600lm/m
Number of pins: 2
Cutting length: 50mm
Case - inch: 1114
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HH-SX180F010W24 -2835 CW WHITE PCB IP65 WISVA OPTOELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 180; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 180, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 80, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 5000K, Mounting: SMD, LEDs' features: in jacket, Luminosity: 1600lm/m, Number of pins: 2, Cutting length: 50mm, Case - inch: 1114.