Produkte > TIANBO > HJR-3FF-48VDC-S-Z
HJR-3FF-48VDC-S-Z Tianbo
hjr-3ff.pdf
Hersteller: Tianbo
1C обмотка 48V, конт. 15A при 220В, 19.5х15.3х15.3мм Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HJR-3FF-48VDC-S-Z Tianbo