Produkte > DIAMOND SYSTEMS > HLV800-256AV
HLV800-256AV
HLV800-256AV Diamond Systems
display_datasheet.php?handle=helios
Hersteller: Diamond Systems
Description: SBC 800MHZ VORTEX86DX DAQ PC104
Packaging: Box
Power (Watts): 5.4W
Size / Dimension: 3.780" x 3.550" (96.01mm x 90.17mm)
Speed: 800MHz
Contents: Keyboard, Mouse
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C