Produkte > DIAMOND SYSTEMS > HLV800-256DV
HLV800-256DV
HLV800-256DV Diamond Systems
display_datasheet.php?handle=helios
Hersteller: Diamond Systems
Description: SBC 800MHZ VORTEX86DX DIO PC104
Power (Watts): 4.3W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.780" x 3.550" (96.01mm x 90.17mm)
Speed: 800MHz
Contents: Keyboard, Mouse
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C