HM25200-3CR Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-br-3192-knifeblade-blocks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLOCK CART 250V 200A SMD
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: Chassis Mount
Orientation: Horizontal
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.563" Dia x 7.126" L (39.7mm x 181mm)
Fuseholder Type: Block
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 200 A
Number of Circuits: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HM25200-3CR Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLOCK CART 250V 200A SMD, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: Chassis Mount, Orientation: Horizontal, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.563" Dia x 7.126" L (39.7mm x 181mm), Fuseholder Type: Block, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 200 A, Number of Circuits: 3.
Weitere Produktangebote HM25200-3CR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HM25200-3CR HM25200-3CR Hersteller : Bussmann / Eaton bus_ele_br_3192_knifeblade_blocks-598502.pdf Fuse Holder 200A 250V 3P CLASS H